Wakacyjna praca dla studentek

KONTAKT

Malbork - Dodane przez hostessa-italia (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Wakacyjna praca dla studentek

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami oraz sezonem turystycznym, włoska agencja pracy zatrudni młode dziewczyny z miłą aparycją do pracy na stanowisku HOSTESSA w najpiękniejszych lokalach gastronomiczno rozrywkowych w północnych Włoszech (region TOSKANIA) na okres 2-3 miesięcy ( lipiec, sierpień, wrzesień).

Wymagania:
- wiek 19-30 lat
- miła aparycja
- atrakcyjny wygląd
- chęć wyjazdu od zaraz
- poczucie humoru
- minimalna znajomość j. angielskiego

Obowiązki:
- nienaganna reprezentowanie firmy
- przebywanie na terenie lokalu w godzinach pracy
- podtrzymywanie konwersacji w klientami będącymi w lokalu
- proponowanie zakupu dań oraz napoi serwowanych w lokalu

Oferujemy:
- legalną prace oraz kontrakt na min 2 miesiące
- atrakcyjne zarobki rozpoczynające się od 50 euro/netto za każdy dzień pracy
- możliwość stałej współpracy
- prace w młodym zespole, miłym otoczeniu
- możliwość rozwoju - nauka języka włoskiego !
- bezpłatne zakwaterowanie
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Włoch

JEST TO PRACA LEGALNA, NA KONTRAKT.
W ŻADNYM STOPNIU NIE JEST ZWIĄZANA Z PROSTYTUCJĄ !

NA PODST. ART 75 Z 1958 R.
"Capo I - Chiusura delle case di prostituzione." PROSTYTUCJA WE WŁOSZECH JEST NIELEGALNA I SUROWO KARANA!

PANIE ZAINTERESOWANE PRACĄ JAKO HOSTESSA WE WŁOSZECH PROSZĘ O PRZESŁANIE NA PODANY NIŻEJ ADRES E MAIL CO NAJMNIEJ 3 ZDJĘĆ (TWARZY I SYLWETKI) ORAZ PODSTAWOWYCH INFORMACJI :
- IMIĘ I NAZWISKO
- WIEK (DATA URODZENIA)
- MIEJSCE ZAMIESZKANIA
- WAGA, WZROST
- NUMER TELEFONU

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Mapa MalborkProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wakacyjna praca dla studentek

Polecane, ciekawe strony z Malborka. Prowadzisz serwis o Malborku lub zwiazany z Malbork - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Telewizyjno-Informacyjny Malborka !Zobacz stronę Urząd Miasta W Malborku !Zobacz stronę Serwis Turystyczny Malborka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Malbork City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Malborka: Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Gdańsk ogłoszenia bezpłatne - Sopot ogłoszenia - Gdynia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję