Praca dla pielęgniarek i pielęgniarzy- bezpośrednia umowa z niemieckim pracodawcą

KONTAKT

Malbork - Dodane przez BETA aktiv GbR (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla pielęgniarek i pielęgniarzy- bezpośrednia umowa z niemieckim pracodawcą

Oferta pracy na stanowisko: dyplomowana pielęgniarka/pielęgniarz

Legalna praca w Niemczech u niemieckiego pracodawcy

Miejsce pracy: klinika, pielęgniarka rodzinna, dom opieki (w zależności od znajomości języka niemieckiego) na terenie całego obszaru Niemiec.

Praca dla pielęgniarek z nostryfikacją dyplomu w Niemczech oraz dla pielęgniarek bez nostryfikacji!

! NOWOŚĆ: PRACA DLA PARTNERÓW !

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej,
samodzielność i odpowiedzialność związaną z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A2

Oferujemy:

z reguły bezterminową umowę o pracę na niemieckich warunkach po prawnie ustalonym okresie próbnym wynoszącym 6 miesięcy
pewne zatrudnienie do emerytury na uregulowanych niemieckich warunkach
zatrudnienie na 100% etatu
ok. 40 godzin w tygodniu, ok. 174 godziny w miesiącu
zakwaterowanie: z reguły wstępnie, do momentu znalezienia własnego mieszkania pokój w miejscu pracy lub w hotelu pracowniczym
dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele i święta
okres wprowadzenia w zakres obowiązków
23 33 dni roboczych urlopu (w zależności od doświadczenia zawodowego)
możliwość kumulowania urlopu i częstych wyjazdów do Polski
dobry klimat w miejscu pracy
wynagrodzenie do nostryfikacji: od 1700 euro brutto do 2000 euro brutto (w zależności od znajomości języka niemieckiego)
wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.000 euro brutto do 2.700 euro brutto (w zależności od znajomości języka niemieckiego)
polskojęzyczną osobista obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech
przeprowadzenie procesu uznania dyplomu
pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.
Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się pracy?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391 celem wyjaśnienia pierwszych pytań