Co roku na raka umiera co najmniej 160 tys.Polaków,wśród nich możesz byc i TY!

KONTAKT

Malbork - Dodane przez membrana2009 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Co roku na raka umiera co najmniej 160 tys.Polaków,wśród nich możesz byc i TY!

Nie myśl o chorobie gdy już jesteś chory,tylko zacznij myśleć gdy jesteś zdrowy! Dieta i stres to duet, który przyczynia się do wzrostu chorób cywilizacyjnych!Nie wiem czy informacje o produkcji i sprzedaży skażonej żywności zrobiła na Tobie wrażenie, ale na mnie ogromne. Może dlatego,że zdrową dietą zajmuję się od lat.Ostatnio prawie codziennie dowiadujemy się o zatruwaniu nas żywnością wytwarzanej ze zdechłych i chorych zwierząt i produkowanej co najmniej od dziesięciu lat oraz ze zwrotów ze sklepów mięsa spleśniałego i powtórnego przerobu na wędliny. Zawarte w nich grzyby pleśniowe są zabójcze dla każdego organizmu a szczególnie dla już chorych na wątrobę,dla dzieci o czym mogą nawet nie wiedzieć.
Pleśnie wytwarzają jedne z najbardziej toksycznych znanych nam substancji czyli mykotoksyn, szczególnie szkodliwych dla małych dzieci,chorych na wirusowe zapalenie wątroby typu B. Dowodem tego niech będzie wzrost zachorowań na raka i marskość wątroby nawet u dzieci i wzrastającej kolejki do przeszczepu wątroby,białaczki czy innych nowotworowych chorób.Zajmujemy niechlubne pierwsze miejsce w chorobach nowotworowych na świecie.Czy wiesz dlaczego?Między innymi dlatego,że w 1992 roku zlikwidowano Polskie Normy!
Niektóre pleśnie wytwarzają bardzo toksyczne substancje, a nawet jedne z najsilniejszych, znanych nam trucizn. Do nich należy AFLATOKSYNA.
Mykotoksyny są niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt, wywołując choroby lub pośrednio wpływając na funkcjonowanie organizmu. Charakteryzują się wyjątkową stabilnością i nie ulegają rozkładowi nawet przy zastosowaniu obróbki w procesach technologicznych. Mogą powodować uszkodzenie wątroby, nerek i centralnego układu nerwowego zarówno u zwierząt, jak i u ludzi. Mięso zwierząt, które jadły pasze porażone mykotoksynami nie jest tak niebezpieczne jak mleko, które stanowi zagrożenie zwłaszcza dla dzieci.
Grzyby pleśniowe są również obecne w naszych mieszkaniach, w zawilgoconych łazienkach i kuchniach,w żywności,w klimatyzatorach. Dlatego zastosuj profilaktykę chlorofilem i chlorofiliną obecną w Liquid Chlorophyll lub oczyść organizm kuracją oczyszczającą organizm z wszelkiego rodzaju toksyn,grzybów,pasożytów,pleśni naturalnym preparatem Paraprotex i wspomagającymi go produktami,jednak zanim to nastąpi udrożnij wątrobę niezawodnym produktem na wątrobę Liver Aid.Liver Aid najlepszy na marskość i zapalenie wątroby,w zapaleniu wątroby i trzustki.
Z całą ofertą oczyszczającą organizm zapoznaj się na mojej stronie internetowej m.in. w kategorii Oczyszczanie organizmu..Liquid Chlorophyll to 0,475 l smacznego soku o smaku mięty i wystarczy dodać do każdej szklanki 1 łyżeczkę,by wspomóc organizm w odtruciu organizmu.

Mapa MalborkProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Co roku na raka umiera co najmniej 160 tys.Polaków,wśród nich możesz byc i TY! ,127 zł


Polecane, ciekawe strony z Malborka. Prowadzisz serwis o Malborku lub zwiazany z Malbork - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta W Malborku !Zobacz stronę Portal Telewizyjno-Informacyjny Malborka !Zobacz stronę Serwis Turystyczny Malborka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Malbork City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Malborka: Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn darmowe ogłoszenia - Gdańsk ogłoszenia bezpłatne - Sopot ogłoszenia - Gdynia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Malbork City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj